Pro ženy

06.08.2018

Jak být dobrá manželka? Tohle radili ženám v 50. letech

Jste dobrá manželka? Podle návodu z 50. let pravděpodobně nestojíte za nic. A to je jenom dobře. Určitě totiž máte také vlastní osobnost, názor a muže, který není despota, ale partner. Podívejte se, jak byste se měla chovat podle návodu z padesátých let, a v duchu alespoň trošku poděkujte feministkám.

06.08.2018

Dara Rolins: Nemám strach, že budu sama

Na fotkách vypadá skvěle, ale ve skutečnosti snad ještě líp. Je divoká, má to v hlavě srovnané a působí trochu jako perpetuum mobile. Nechápu, jak to všechno stíhá. Někdo se po rozchodu vzpamatovává i několik let, než nabere síly, Dara Rolins (45) ani nezpomalila.  

06.08.2018

7 aktuálních trendů: Za které se jednou budeme stydět?

Trendy jsou pomíjivé, většinou se jedná o věci, které se už jednou nosili a pouze se k nám znovu a znovu vrací. V posledních třech sezónách se na přehlídkových molech objevilo spoustu kousků, které jsou tak trochu šílené. Které máme na mysli?

06.08.2018

Vzhůru k vodě! Celebrity v plavkách odhalily svoje vnady i nedostatky

Tropická vedra jsou pro naše podnebí značně netypická, ale asi si na ně budeme muset zvyknout. Jediný možný způsob, jak je přežít, je u bazénu, rybníku, řeky nebo moře, zkrátka u vody, která dokáže aspoň na chvilku osvěžit. Do plavek se oděly i celebrity a ukázaly svá polonahá těla.

kontakty