Pro ženy

25.02.2018

Jak vyjádřit city beze slov?

Řekněte to beze slov… Květiny promlouvají k obdarovanému a vyjadřují lásku, ocenění i poděkování příbuzným, přátelům, spolupracovníkům nebo obchodním partnerům. Květiny můžeme věnovat ale i bez příčiny, prostě proto, abychom udělali někomu radost a překvapili jej. Pomocí květinové služby Fleurop učiníte toto milé gesto velmi snadno.

25.02.2018

Délka prstů u ruky prozradí vaší povahu. Co říká o vás?

Délku ukazováčku a prsteníčku je klíčová pro naši povahu. Prohlédněte si své ruce a podívejte se, jestli na ně pasuje naše charkateristika.

25.02.2018

Spisovatelka Bianca Bellová: Dneska už mě kritiky vůbec netrápí

Česká spisovatelka s bulharskými kořeny a britským manželem Bianca Bellová svým posledním románem Jezero oslnila čtenáře i literární kritiku. Za své dílo obdržela ceny Magnesia Litera, Česká kniha i Cenu Evropské unie za literaturu. Bestseller Jezero se dočká překladu do patnácti světových jazyků, Bianca Bellová už píše další knihu. Kde hledá inspiraci a jak kombinuje psaní s prací překladatelky a péčí o tři děti?

25.02.2018

Jarní kolekce spodního prádla: Vedou pudrová barva a květiny

Jarní trendy se netýkají jen oblečení, ale samozřejmě i spodního prádla. Udělejte si radost novou podprsenkou nebo rovnou soupravou spodního prádla, kterému dominují svěží barvy a potisky květin.

25.02.2018

Nikdy si tě nevezmu! Proč tyhle muže k oltáři nedostanete?

Zdá se, že jich je čím dál víc – starých mládenců, kteří se nechtějí vázat nějakým kusem papíru. Chlapů, kteří manželstvím zvysoka pohrdají a nikdy se neožení. Kteří to jsou? Tihle! A pokud právě s někým takovým randíte, pak doporučujeme, abyste vztah dobře zvážila. Jestli si tedy jednou chcete obléknout princeznovské šaty, samozřejmě.

25.02.2018

Podívejte se, jak se Kateřina Kristelová během let změnila! Plastiky jsou na ní vidět

Kateřina Kristelová (38) je od té doby, co začala chodit s fotbalistou Tomášem Řepkou (44), dost na očích. Stará se o to samozřejmě – spolu s médii – sama se svým partnerem, protože plní své sociální sítě fotkami dokumentujícími jejich lásku. A tím si trochu nadbíhá.

kontakty