Pro ženy

24.05.2018

Hledá se Maminka roku! Přihlaste se, rozdáváme ceny za 700 tisíc korun

Až do konce května se stále můžete přihlašovat do soutěže o maminku roku, která probíhá rovnou ve třech kategoriích. Případně můžete přihlásit svou kamarádku nebo třeba dceru. O co všechno se hraje? 

24.05.2018

Styděla se mít sex, protože nemá postavu modelky. Co jí změnilo život?

Od malinka jsme všechny přesvědčovány o tom, že co je štíhlé, to je hezké. Diety drží dívky už od útlého věku. Nemáme rády své tělo, schováváme ho pod volné oblečení a svléknout se před mužem, to je skoro hororová situace. To samozřejmě ztěžuje celý proces randění a intimního sbližování. Přitom by stačilo si to v hlavě přehodit! Podívejte se, co radí influencerka Megan Crabbe, jejíž sociální síť je plná pozitivních rad pro ženy s křivkami. Sleduje ji více než milion fanoušků.

24.05.2018

Styl podle celebrit: Emma Thompson ve vzorovaném kabátku

Líbí se vám, jak se oblékají slavné ženy? Jejich modely můžete celkem snadno napodobit. Stačí vědět, kam pro podobné kousky zajít. Emma Thompson (59) vypadala skvěle na natáčení nového filmu.

24.05.2018

Oblíbené hračky dětí, které žijí v bídě, i těch žijících v luxusu: Jak vypadají?

Projekt Dollar Street poukazuje na to, jak žijí různé rodiny s podstatně odlišnými příjmy. Částky se pohybují od pětačtyřiceti dolarů až po deset tisíc. Jestli máte někdy pocit, že váš život nestojí za nic a nemáte dostatek peněz, pak vás některé fotografie vyvedou rychle z omylu!

24.05.2018

Libuše Chourová: Gestapo ji zavřelo za smyšlený atentát

Spolu s několika dalšími studenty byla gestapem obviněna z přípravy atentátu na učitele německé školy a aktivního nacistu Alfreda Bauera. Všichni byli uvězněni v Malé pevnosti, většina z nich putovala dále do jiných koncentračních táborů a věznic.

24.05.2018

Vyzkoušeno v redakci: Který samoopalovák je nejlepší a vypadá přirozeně?

Které vytvoří na kůži přirozené opálení, aniž by udělaly fleky, ušpinily pyžamo a zamořily koupelnu nepříjemným odérem? V dnešní době to splňuje většina samoopalovacích přípravků. My jsme jich vyzkoušely celou řádku – a výsledek? Nadšení a nádherně opálená kůže i bez sluníčka. Je však nutné vybírat na míru podle vašeho přirozeného odstínu pokožky, jinak nemusí být efekt tak výrazný, jak byste chtěla.

kontakty