Pro ženy

22.09.2017

Který materiál opět nejvíce frčí? Přece samet!

Pokud si tento podzim chcete pořídit jen jeden nový kousek, tak by měl být ze sametu. Že už ho máte z loňské sezony? To je dobře! Letos ho určitě znovu vytáhněte! 

22.09.2017

10 příznaků, že jste na pokraji vyhoření! Tohle by vás mělo varovat!

Stres se projevuje mnoha způsoby. Můžete mít špatnou náladu, být podrážděná nebo vás můžou bolet zuby či hlava. Pokud nezačnete poslouchat své tělo, můžete se dostat až do situace, kdy vyhoříte. Nejste už náhodou na pokraji sil? Nečíhá na vás vyhoření v tmavých rozích kanceláře, neschovává se za stolem u oběda? Pokud máte tyhle příznaky, měla byste s tím něco dělat!

22.09.2017

Matka drsným způsobem šetří. Dcera to miluje, tvrdí!

Mladá matka se rozhodla od základu změnit svůj život, aby do svých třiceti let byla finančně svobodná. Prodala svůj prostorný byt, aby se přestěhovala do menšího bytu se zahrádkou, nakupuje jen z druhé ruky, šetří, ale zároveň dělá vše, co ji a její dcerku baví.

22.09.2017

Hana Gregorová není jediná! I my jsme si nabrnkly pitomce

Českým showbyznysem v posledních dnech otřásá rozchod herečky Hany Gregorové s o dvaatřicet let mladším Ondřejem Koptíkem. Zajíček, který i podle odborníků zřejmě nemá tak úplně všech pět pohromadě, útočí na Gregorovou prostřednictvím médií i sociálních sítí a zveřejňuje fotky i intimní detaily z jejich soukromého života. Ale ruku na srdce, která z nás si alespoň jednou za život nevpustila do života takzvaného ?hajzla?? Pozeptali jsme se v redakci i u kamarádek a tady jsou zkušenosti pěti z nás (jména pozměněná).

22.09.2017

Recepty na víkend: Tortily, salát a italské rizoto

Rozmýšlíte se, co vařit o víkendu, a nechcete českou klasiku, knedlíky, brambory, omáčky a vepřové? Uvařit můžete rychle, snadně a přitom si všichni pochutnají. Tentokrát vyzkoušíme nejslavnější ze slavných zahraničních receptů, uděláme si výborné mexické tortily, pravé italské rizoto, saláty a pastu podle šéfkuchařů.

kontakty