Celebrity

22.09.2017

Herečka Iva Janžurová se HÁDALA s dcerou: Padaly i FACKY!

Herečka Iva Janžurová vypadá jako milá babička, která má pro všechny jen vlídná slova. Ale světe div se, i tato sympatická umělkyně se umí pořádně rozzuřit. Své by o tom mohla vyprávět její dcera Sabina Remundová, která to od své maminky neschytala jen slovně, ale dokonce její zlost pocítila na vlastní kůži! Více si o tom přečtěte ve fotogalerii.

22.09.2017

Má krasavec Milan Peroutka NEDOSTATEK SEXU? Pustil nás do svého INTIMNÍHO ŽIVOTA

Zpěvák Milan Peroutka je nejen jeden z našich současných největších talentů, ale také ho nahánějí davy fanynek, které by chtěly skončit v jeho náruči. Jenže tento sympatický hudebník se vždycky odmítal o svém přísně střeženém soukromí s kýmkoliv bavit. Jen pro redakci Šípu udělal výjimku a v pořadu "Lucie, postrach celebrit" se plně otevřel a řekl nám, jak to teda vlastně s těmi ženami a sexem doopravdy má. Více si přečtěte ve fotogalerii.

22.09.2017

Stojí za vyhazovem Cibulky z televize Musil? Ředitel konečně řekl, co se stalo!

Po mnoha letech Aleš Cibulka (40) a jeho partner Michal Jagelka (40) dostali od TV Barrandov padáka a společně vydali prohlášení o podrazu a jejich likvidaci. Prstem ukazují také na spolupracovníka ředitele Jaromír Soukupa (48), šéfa programu Honzu Musila (50). Generální ředitel teď uvedl, kvůli čemu Cibulka skončil.

22.09.2017

10 TRAGICKÝCH AUTONEHOD CELEBRIT. Přišla pro ně ZUBATÁ

Autonehody mohou být dvojího druhu. Mírné škrábnutí, kdy to odnesou pouze plechy, anebo ty horší, kdy si pro vás přijde smrt. A ta se nevyhýbá ani slavným. U těch bývá překvapivě hodně drsná a těchto deset osobností, které zemřely v autě, je toho důkazem. 

22.09.2017

Rodiče Lucie Vondráčkové přiznali: Z vnoučat jsme nešťastní!

Lucie Vondráčková (37) už sedm let žije s manželem Tomášem Plekancem a dvěma syny v Kanadě. Na léto vždy létají do Česka, ale přesto si její rodiče Jiří Vondráček (66) a Hana Sorrosová (58) stěžují, že své vnuky málo vidí.

22.09.2017

Gregorová odvezla exmilence do blázince. Předtím jsme ale byli v postýlce, tvrdí Koptík

Potřebuje odbornou pomoc a léčení! O tom byla a je přesvědčená Hana Gregorová (65). Po rozchodu s Ondřejem Koptíkem (34) chtěla svého kolouška umístit do psychiatrické léčebny. A povolala si na pomoc i jeho rodiče!

kontakty