Všechny zprávy

21.11.2017

Vítězka Tváře Berenika Kohoutová: Rozchod s manželem!

Za sebou má sice výhru v zábavné show Tvoje tvář má známý hlas, ale také osobní prohru. Berenika Kohoutová (26) potvrdila, že se rozešla se svým manželem Pavlem Čechákem (42), mimochodem exmanželem Tatiany Vilhelmové (39).

21.11.2017

Jiří Menzel (79) je po náhlé operaci mozku: Leží v umělém spánku!

Oscarový režisér Jiří Menzel (79) podstoupil ve střešovické nemocnici v Praze akutní operaci mozku! Lékaři ho poté uvedli do umělého spánku.

21.11.2017

Souboj producentů o muzikál Waldemara Matušky (†76): Komu vdova udělila práva?

O zesnulého Waldemara Matušky (†76, je obrovský zájem a producenti se přetahují o to, kdo nakonec bude podepsán pod muzikálem poskládaný z jeho nejznámějších písniček. Díky vdově po zpěvákovi se ale věci konečně začaly hýbat! Sama Olga Matušková (69) si díky novému projektu přijde na slušný výdělek.

21.11.2017

Kritika svátečních kelímků od Starbucks. Není jasné, zda jsou „gay friendly“

Spekulacím o vyjádření motivu čelí letošní sváteční kelímky kávového řetězce Starbucks. Design kelímků budí dojem, že podporuje lesbičky a gaye. Někteří liberální přístup řetězce vítají, jiní jej kritizují za to, že nerespektuje křesťanství. Starbucks domněnku nevyvrátil ani nepotvrdil.Další články k tématu:Kavárny Starbucks začnou prodávat i italské potraviny

21.11.2017

Vilhelmová s Dykem: Zbavili se dětí a pláchli jen spolu na dovolenou!

Na krku má Tatiana Vilhelmová (39) tři syny, o sedm let mladšího partnera Vojtěcha Dyka (32), péči o domácnost a navíc práci. Není se pak čemu divit, když se rozhodne rozvést děti po babičkách a se zpěvákem vypadnout daleko od domova.

21.11.2017

Zdrcený Troška na pohřbu doktora od jezera hrochů Šmída (†47): Nezmohl se na slovo!

Snad nejočekávanějším smutečním hostem na pohřbu herce Jaroslava Šmída (†47) byl Zdeněk Troška (64), který ho obsadil do jeho nejslavnější role v komedii Doktor od jezera hrochů. Známý režisér si poslední rozloučení ujít nenechal, ovšem zármutek ho přemohl natolik, že ze sebe nedokázal vypravit ani slovo.

21.11.2017

Má ruská propaganda utrum? Na Googlu ji už neuvidíte

Mountain View - Společnost Alphabet začne kontrolovat a filtrovat ruskou propagandu ve vyhledávači zpráv Google News. Pro server Motherboard to řekl Eric Schmidt, jeden z vysoce postavených členů společnosti.

21.11.2017

Režisér Labyrintu Strach vyhlásil drsné podmínky! Všichni dostali zákaz.

Režisér Jiří Strach (44) právě natáčí třetí sérii mysteriózního seriálu pro Českou televizi Labyrint a na place vyžaduje klid a přesnost. Jelikož on sám nyní seknul s cigaretami, vyhlásil proto přísný zákaz kouření, který platí pro zbytek štábu.

21.11.2017

Špatné zprávy pro ochrnutého Jančaříka: Prognóza lékařů není růžová

Už je to deset měsíců, co Michal Jančařík (42) podstoupil transplantaci ledvin, po které nastaly komplikace a částečně ochrnul. Moderátor nepřestává věřit, že se jednou opět postaví na nohy, ale lékaři mu přinesly špatné zprávy.

21.11.2017

Země je placatá a NASA lže. Zastánci teorie na konferenci přiletěli z celého světa

Raleigh (Severní Karolína, USA) - Kdo v dnešní době ještě věří tomu, že je Země placatá? Zřejmě hodně lidí, mnou si ruce organizátoři mezinárodní konference o tom, jak to skutečně se světem je. Ta se uskutečnila minulý týden v Raleigh v Severní Karolíně a příznivci se sjeli z celého světa.

21.11.2017

Majitel Albertu testuje v prodejně robota. Projíždí mezi regály a radí

Jmenuje se Marty a je vyšší než ostatní zaměstnanci i zákazníci, a také podstatně chladnější. Je to totiž robot, kterého testuje obchodní řetězec Ahold v jedné ze svých amerických prodejen. Pokud se osvědčí, přibudou jeho mechaničtí kolegové i v dalších obchodech.Další články k tématu:Samostatný robot Karel se v automobilce rozhlíží laserem, nahrazuje lidiUž žádná nejistá chůze. Dvounohý robot Atlas předvedl skoky a přemetyKdo se nebude chtít učit, tomu vezme práci robot, tuší personalistéSe svou sexuální robotkou budu mít dítě. A vy brzy též, říká vynálezce

21.11.2017

Další krok k nesmrtelnosti? U náboženské skupiny Amišů se objevila unikátní genetická mutace

Amišové, skupina křesťanských věřících, kteří žijí v Kanadě a USA a odmítají jakékoli moderní technologie včetně těch lékařských, našli způsob, jak si prodloužit život o nejméně deset let. Nepomohl jim k tomu však žádný vynález, ani recept, ale vada v genetickém kódu.

21.11.2017

Geislerová počtvrté těhotná?! Nebudu to komentovat, mlží Aňa

Tají Aňa Geislerová (41) sladké tajemství? Trojnásobná matka a jedna z nejúspěšnějších českých hereček totiž podle informací Blesku dochází na prohlídky do Ústavu pro matku a dítě v pražském Podolí. 

21.11.2017

Barbie Jiráčková vyvezla své silikony za hranice: V ulicích Vídně tasila své osmičky

Ani zima ji nezastaví od toho, aby světu ukazovala své zbrusu nové silikony. Česká živoucí Barbie Gabriel Jiráčková (18) odjela za hranice na předvánoční trhy a zvídavým Rakušanům při té příležitosti ukázala, co nosí pod kabátkem.

21.11.2017

Barbie Jiráčková na export: Ve Vídni vytasila poprsí číslo osm!

Ani zima ji nezastaví od toho, aby světu ukazovala své zbrusu nové silikony. Česká živoucí Barbie Gabriel Jiráčková (18) odjela za hranice na předvánoční trhy a zvídavým Rakušanům při té příležitosti ukázala, co nosí pod kabátkem.

21.11.2017

Na konci listopadu naladí lidé nové pozemní TV vysílání z dalších vysílačů

České radiokomunikace spustí v přechodové síti DVB-T2 dva nové vysílače.Další články k tématu:V novém pozemním televizním vysílání přibude téměř 20 vysílačůNetflix slaví 20 let. V ČR už nabízí více než polovinu toho, co v USAVstup HD programů České televize by mohl nakopnout nové TV vysíláníHrozí konec bezplatného TV vysílání? Spíše ne, ale Senát čeká bitvaNa podzim by do televizní přechodové sítě měly přibýt další televize

21.11.2017

Přikazuje Korán zahalování? Mýty o hidžábu, kterým věří i samotní muslimové

Ženy s vlasy zakrytými závojem tzv. hidžábem, jsou symbolem islámu a zdrojem mnoha kontroverzí. Jak pravicoví odpůrci islámu, tak feministky se shodují v tom, že se jedná o nepřípustný nástroj ponižování ženy. Muslimky považují hidžáb za znak jejich náboženské identity, jenž je na stejné úrovni jako kříž nesený křesťankami. Podle Ejaze Naqviho, lékaře a vedoucího Islamic Center of Zahra v americkém městě Pleasanton, však mnohé muslimky a mnozí muslimové mají o hidžábu velmi zkreslené představy. Co o hidžábu říká Korán?

21.11.2017

Curych chystá čistku v sociálních bytech. Bydlí v nich totiž milionáři

Švýcarský Curych zatočí s milionáři, kteří obývají dotované městské byty určené pro méně movité spoluobčany. Nejbohatší město v zemi má však potíž odpovídající nájemníky do bytů sehnat. Další články k tématu:Nikdy dříve se nám nežilo lépe, vzkazují čeští milionářiRobotičtí pošťáci doručí v Curychu jídlo, léky či oblečeníČeští dolaroví milionáři milují reality, na děti jsou přísní, ukázal průzkum

21.11.2017

Vědci potvrdili odhalení prvního tělesa z jiné sluneční soustavy

Astronomové potvrdili, že záhadné vesmírné těleso, které minulý měsíc proletělo kolem našeho Slunce, skutečně pochází z jiné sluneční soustavy. Podle deníku The Guardian vědci k tomuto závěru dospěli po analýze oběžné dráhy objektu, které téměř s jistotou nemůže být dosaženo v naší sluneční soustavě.Další články k tématu:V blízkosti Země proletěl malý asteroid, otestoval varovný systém. Nebyl nebezpečnýNASA vypustila sondu mířící k asteroidu. Může přispět k objasnění vzniku života‚Nevypočitatelný‘ asteroid změnil dráhu: kolem Země proletí až v úterýV březnu mine Zemi nejistě letící asteroid. Bližší proletí v září

21.11.2017

Slevy na Černý pátek nabídnou i dopravci, autosalony nebo operátoři

Černý pátek už není jen doménou eshopů. Lidé si jej natolik oblíbili, že se do něj letos rozhodly zapojit i kamenné prodejny, mobilní operátoři nebo autobusoví dopravci. Řada prodejců letos tuto akci spustila v předstihu či rozšířila na více dnů.Další články k tématu:Zlatá neděle bude se staženými výlohami. Obchody teď posilují výprodeje

21.11.2017

Pohřeb Jaroslava Šmída (†47): Davy lidí, desítky herců a salvy smíchu nad rakví

Davy lidí a desítky herců se sjely v úterý po poledni do Třebíče, aby se rozloučily s hercem Jaroslavem Šmídem (†47) alias lékařem Čeňkem Dobeškem z komedie Doktor od jezera hrochů režiséra Zdeňka Trošky (64), který nechyběl mezi smutečními hosty. Těch bylo nakonec na 300 a všem tekly slzy. Obřadní síní se však také několikrát ozvaly salvy smíchu tak, jak by si to  „Jerry" přál. 

21.11.2017

Davy lidí na posledním rozloučení s Jaroslavem Šmídem (†47): Přišli Dlouhý, Morávková i Šimůnek!

Dnes od 13 hodin se koná poslední rozloučení s hercem Jaroslavem Šmídem (†47) alias lékařem Čeňkem Dobeškem v komedii Doktor od jezera hrochů režiséra Zdeňka Trošky (64). Očekává se, že ten na smuteční obřad do Třebíče též dorazí. Přijedou i další známé tváře?

21.11.2017

PŘÍMÝ PŘENOS: Pohřeb Jaroslava Šmída (†47), filmového Doktora od jezera hrochů!

V Třebíči se rodina a přátele naposledy loučí s hercem Jaroslavem Šmídem (†47), který minulý týden podlehl oboustrannému zápalu plic a celkovému selhání organismu. Hlavní hrdina filmu Zdeňka Trošky Doktor od jezera hrochů prý doplatil na neustálé přecházení nemocí. Sledujte právě teď.

21.11.2017

Znesváření Chinaski přijdou o tisíce fanoušků: Pro mě jsou mrtví, říká šéfka fanklubu

Když frontman kapely Chinaski Michal Malátný (47) spolu s kytaristou Františkem Táborským (43) oznámili, že v kapele zůstávají od nového roku jen oni dva a zbylí čtyři členové budou vyměněni, asi netušili, jakou smršť negativních reakcí tím na sebe přivolají. Posluchači se bouří a kapela teď přijde i o svůj oficiální fanklub. Jeho zakladatelka totiž končí a dokonce se nechala slyšet, že Chinaski už jsou pro ni mrtví!

21.11.2017

Praha chce ovládnout Pražské služby, od AVE CZ koupí zbytek akcií

Praha prodá podíl zhruba 24 procent v Pražské teplárenská firmě AVE CZ, od které zároveň odkoupí 19,3 procenta Pražských služeb. Získá tím téměř stoprocentní podíl ve firmě, která zajišťuje zpracování komunálního odpadu v Praze a vlastní Malešickou spalovnu. O záměru rozhodli pražští radní, koncem listopadu o něm bude rozhodovat zastupitelstvo.Další články k tématu:VIDEO: Pražské služby chystají auta na zimu, z kropicích vozů budou sypačePraha plánuje „odpadkovou tramvaj“, mohla by svážet smetí do spalovnyPražské služby přestavují vozy jako stavebnici, místo vody povezou sůl

21.11.2017

Manuál šťastného života: Kdy prožívají šťastné okamžiky celebrity?

Štěstí pro každého člověka znamená úplně něco jiného, ale žít šťastný a spokojený život touží většina z nás. Co si myslí o štěstí, kdy prožívají šťastné okamžiky a co jim v životě dělá radost, nám prozradilo třináct známých osobností. 

21.11.2017

Sexbomba Herzigová zavzpomínala na staré dobré časy: Takovýhle andílek jsem byla já!

Topmodelka Eva Herzigová (44) patří k legendám modelingu. Před lety byla také součástí týmu andílků Victoria's secret. Při příležitosti módní přehlídky této značky v Šanghaji Eva vytasila vzpomínkové fotografie, kde jí to náramně sekne.

21.11.2017

Šest let ho nikdo neviděl, až dodnes. Podívejte se, jak vypadá vybuchlý reaktor ve Fukušimě

V pátek 11. března 2011 udeřilo na severovýchodě Japonska zemětřesení o síle devíti stupňů. Vyvolalo desetimetrovou přívalovou vlnu cunami, která zničila stovky kilometrů pobřeží ostrova Honšú a mimo jiné také jadernou elektrárnu Fukušima. Šlo o největší jadernou katastrofu od dob Černobylu a dodnes nikdo nevěděl, jak to uvnitř elektrárny vypadá.

21.11.2017

Konec vyšetřování smrti Jana Třísky (†80): Policie řekla, jak to bylo!

Tragická smrt slavného Jana Třísky (†80), ke které došlo na konci září letošního roku po nešťastném pádu herce z Karlova mostu do Vltavy, přinesla řadu otazníků. Spekulovalo se o sebevraždě i dalších verzích. Policie případ prošetřovala.

21.11.2017

Vědci v tichosti provedli pokus, který může zachránit miliony lidí. Takový výsledek ale nečekali

Hladomor je problém nejen ve vnitrozemních afrických zemích, ale i v některých přímořských nebo asijských státech. Snaží se proti němu bojovat humanitární organizace, soukromí majetní podnikatelé i vědci. A ti nyní hlásí úspěch, který by mohl celou situaci změnit.

21.11.2017

Vláda USA se snaží zablokovat spojení firem AT&T a Time Warner

Americké ministerstvo spravedlnosti podalo žalobu s cílem zablokovat spojení telekomunikační společnosti AT&T s mediální firmou Time Warner. AT&T se loni dohodla, že převezme Time Warner za více než 85 miliard dolarů (1,85 bilionu Kč). Podle ministerstva by však transakce omezila hospodářskou soutěž a poškodila spotřebitele.Další články k tématu:Naučil HBO dělat seriály, z čela Time Warner ho neodláká ani pohádkový padákNejvětší fúze roku. AT&T převezme mediální koncern Time Warner

21.11.2017

V Česku vyšlo nejméně knih za deset let, boom zažívají audioknihy

Za knihy se loni v Česku utratilo 7,8 miliardy korun včetně DPH, o 300 milionů korun, tedy o čtyři procenta více než rok předtím. Odhadovaný obrat uvedl Svaz českých knihkupců a nakladatelů ve své výroční zprávě. Zároveň však loni vyšlo nejméně nových knih od roku 2006.Další články k tématu:Elektronické knihy si přečtete v notebooku, smartphonu i tabletuČeský knižní trh roste, ale ubývá malých knihkupectvíStaromilci Češi. V knihkupectví jiné zboží nechtějí, e-knihy je nenadchlyKNIŽNÍ INFLUENCERKA: Češi jsou čtenáři. Cpát dětem Babičku je fatální chyba

21.11.2017

Jedinečná šance: Začne prodej vstupenek na zatmění Slunce, pospěšte si

Santiago de Chile - Fanoušci astronomie budou moci v observatoři La Silla v Chile, která je součástí Evropské jižní observatoře (ESO), sledovat úplné zatmění Slunce. Ve středu začne prodej sedmi set lístků, cena je 200 eur (5100 korun).

21.11.2017

Rusové na Měsíci

V březnu 1968 zachytili odborníci NASA hlas rusky mluvícího kosmonauta z Měsíce. Vyvolalo to šok. Rusové opět první – už vyslali první družici, prvního živého tvora do vesmíru, prvního muže i první ženu! A teď jsou i první na Měsíci? Bylo to ale trochu jinak.

21.11.2017

Kamery ve Finsku zachytily jasný meteor, vědci hledají meteority

Časosběrná kamera v Laponsku zachytila ve čtvrtek večer v této nejsevernější části Finska ohnivou kouli, jejíž průlet podle finské televize doprovázely hlasité rány slyšitelné v okruhu několika set kilometrů. Český vědec z Helsinské univerzity Tomáš Kohout řekl, že šlo o velmi jasný meteor neboli bolid. Další články k tématu:Vědci zkoumají vzácnou poruchu spánku, hledají dobrovolníkyVědci z USA tvrdí, že v textovkách našli vzorec ukazující na ležAmeričtí vědci provedli první pokus o cílenou změnu DNA v těleOstravští vědci udělali aplikaci o vážkách, napadla zpěváka BártuSrdce naložené v koňaku. Díky němu vědci vyřešili záhadu Chopinovy smrti

21.11.2017

Miro Žbirka utekl hrobníkovi z lopaty: Jenom jsem ležel a čekal…

Tak dlouho přecházel různé nemoci, až se mu to začátkem letošního roku málem vymstilo. Miro Žbirka (65) doslova utekl hrobníkovi z lopaty a měl veliké štěstí, že se na poslední chvíli dostal k lékaři do Prahy.

21.11.2017

Chyby při nanášení make-upu, kvůli kterým vypadáte starší. Neděláte je taky?

Make-up je skvělá věc z několika důvodů: zakryje to, co chceme schovat, sjednotí pleť, rozjasní obličej. Jeho úkolem číslo jedna je tedy zkrášlovat. Jestli ale neděláte něco z následujících rad, spíše si přihoršíte. Jaké je tajemství perfektního make-upu?

21.11.2017

Tenhle dort je z porcelánu! Proč je umělkyně vyrábí?

Ne každý dodržuje dietu tak přísně jako americká umělkyně Shayna Leib, která vyrábí z porcelánu přesné kopie dezertů, aby si tak chutě vykompezovala. Její výrobky jsou opravdu k nakousnutí!

21.11.2017

Měsíc měl svého času atmosféru. Vydržela asi 70 milionů let

Z výsledků nového výzkumu plyne, že Měsíc měl před 3 až 4 miliardami let atmosféru. Ta prý vznikla poté, co výbuchy sopek hnaly plyny nad jeho povrch příliš rychle na to, aby mohly uniknout do vesmíru – a vydržela přibližně 70 milionů let.

21.11.2017

Make-up: Jak si ho vybrat a nanášet, aby vám nepřidával léta?

Make-up je skvělá věc z několika důvodů: zakryje to, co chceme schovat, sjednotí pleť, rozjasní obličej. Jeho úkolem číslo jedna je tedy zkrášlovat. Jestli ale neděláte něco z následujících rad, spíše si přihoršíte. Jaké je tajemství perfektního make-upu?

21.11.2017

Nejhorší outfity týdne: Župan na červeném koberci a nadvláda růžové

Často obdivujeme styl celebrit. Ne vždy se jim však povede upoutat pozornost tím správným způsobem. I ony můžou šlápnout při výběru oblečení vedle. Některým se to stane zřídka, jiné se objevují v úděsných outfitech každý den. Která žena se minulý týden oblékla nejhůř?

21.11.2017

Ženy prozradily, jaké bylo jejich poprvé s ženou

V dnešní době mnohem více lidí experimentuje v sexuální oblasti a lidé jsou o tom i mnohem otevřenější v hovorech. První sexuální zkušenosti bývají vždy tak trochu neohrabané, podivné a jen málokterá dívka při nich zažívá orgasmus. Jak je to ale se zkušenostmi se sexem se ženou? Toužíte to vyzkoušet, ale nejste si jistá, co vás čeká? Několik žen se o své zkušenosti podělilo, můžete se inspirovat a poučit.

21.11.2017

Nemůže jíst sladkosti. Kopie dezertů vyrábí z porcelánu.

Ne každý dodržuje dietu tak přísně jako americká umělkyně Shayna Lieb, která vyrábí z porcelánu přesné kopie dezertů, aby si tak chutě vykompezovala. Její výrobky jsou opravdu k nakousnutí!

21.11.2017

Firma, s níž létá Gott soukromým tryskáčem: Pochybnosti s miliony!

Karel Gott (78) si v poslední době velmi oblíbil létání soukromým tryskáčem. Zřejmě je to pro něj při cestování z kšeftu na kšeft pohodlnější. Ovšem firmu si zřejmě nevybral úplně nejlepší. Ukázalo se totiž, že se společností Airstream a. s. se pojí řada pochybných událostí.

21.11.2017

Není dobrý milenec? Vychovejte si ho!

Žádný učený z nebe nespadl a ne každý je v posteli dobrý odjakživa. Někdo je prostě talent od přírody, jiný se učí zkušenostmi. Jestliže se vám zdá, že váš partner je v sexu tak trochu nemehlo, není nutné to s ním hned vzdávat. Naopak, věnujte mu příslušnou péči a vychovejte z něj krále ložnic!

21.11.2017

Každý den má jinou energii. Kdy je nejlepší jít na rande?

Pro náš život je typické, že se střídají různá období, měsíce a také dny pracovní a dny odpočinku. Zkuste ale jednotlivé dny v týdnu vnímat ještě i jinak - a to tak, že každý den má jinou sílu, a proto je lepší využít ho k jiné činnosti. Naši předkové tomu věřili a své aktivity plánovali tak, aby jim ideální dny pomohly v magických či léčivých rituálech.

21.11.2017

Vyhození členové kapely Chinaski: Malátný s Táborským to rozhodli za nás!

Sotva ukončili velkolepé turné s názvem Není nám do pláče pražským koncertem, Chinaski oznámili rozpad kapely. Čtyři členové byli odejiti, zůstal jen frontman Michal Malátný a František Táborský. Vyhození pánové teď řekli, proč museli skončit.  

21.11.2017

Sexy i po 50: Které české celebrity zrají jako víno?

Už dávno neplatí, že ženské, které překročí padesátku, pečou buchty, starají se jen o vnoučata a obskakují manžela. Dnešní padesátnice jsou mladé duchem, starají se o svoje tělo a ani trochu nepřipomínají klimakterické diblíky, kteří bojují s časem. Od kterých bychom se mohli něco přiučit?

21.11.2017

Konec nefér směnáren? Novela má umožnit storno nevýhodné výměny peněz

Mediálně známým případům předražených směnáren z centra Prahy, které nabízejí turistům eura v mimořádně nevýhodném kurzu a které Česku dělají ostudu, má odzvonit. Ministerstvo financí navrhne, aby turista, který dodatečně zjistí, že kurz 15 korun za euro je pro něj nevýhodný, mohl peníze vrátit. Asociace směnáren se brání.Další články k tématu:Test pražských směnáren: Za pár hodin jsme přišli o dvanáct set korun

21.11.2017

Konec nefér směnáren? Novela má umožnit storno nevýhodné výměny peněz

Mediálně známým případům předražených směnáren z centra Prahy, které nabízejí turistům eura v mimořádně nevýhodném kurzu a které Česku dělají ostudu, má odzvonit. Ministerstvo financí navrhne, aby turista, který dodatečně zjistí, že kurz 15 korun za euro je pro něj nevýhodný, mohl peníze vrátit. Asociace směnáren se brání.Další články k tématu:Test pražských směnáren: Za pár hodin jsme přišli o dvanáct set korun

21.11.2017

Kyborg jste, pokud se tak cítíte, vysvětluje umělec a aktivista Neil Harbisson

Neil Harbisson je první úředně potvrzený kyborg na světě. Narodil se s poruchou zraku, jeho oči nevnímají barvy. Poradil si tak, že sestrojil přístroj, kterým vnímá barvy pomocí antény napevno připojené přímo do jeho lebky. Při své pražské návštěvě poskytl exkluzivní rozhovor Magazínu Leonardo.

kontakty